Molenbosweg 17 • 6571 BA • Berg en Dal • +31(0)24-68 43 514 • info@hotelerica.nl
English website Die Deutsche Website Nederlandse versie van de website
Een heelijk 3-gangen diner of lekker relaxen in het Fletcher Hotel-Restaurant Erica in Berg en Dal gelegen in de provincie Gelderland
Een heelijk 3-gangen diner of lekker relaxen in het Fletcher Hotel-Restaurant Erica in Berg en Dal gelegen in de provincie Gelderland





Online reserveren
 

Voordelen

  • Eenvoudig, veilig & snel
  • U kiest zelf uw betaalmethode
  • Actuele beschikbaarheid
  • Speciale online aanbiedingen
  • Wanneer het u uitkomt

Bar / Restaurant van Hotel-Restaurant Erica in Berg en Dal

 

Aan de voorzijde van Hotel-Restaurant Erica is het gezellige Villa Restaurant gesitueerd. Ruim van opzet en sfeervol gedecoreerd. Het Villa Restaurant is een uitermate prettige plek om te lunchen en/of te dineren.

Frans georiënteerd met Mediterrane uitstapjes
Het sfeervolle Villa Restaurant heeft een Frans georiënteerde keuken met Mediterrane uitstapjes, diverse seizoensspecialiteiten en een originele wijnkaart met een selectie aan verfijnde wijnen.

Voor een hapje en een drankje bent u van harte welkom in onze gezellige bar met poolbiljart, waar het in de lente, zomer of herfst, heerlijk vertoeven is op het aangrenzende terras.

Bekijk hier onze à la carte kaart » voor diner
Bekijk hier onze à la carte kaart » voor lunch